Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

OBUWIE IPANEMA 

Ipanema powstała w Brazylii. Firmowe buty Ipanema mogą przywoływać obraz piasku, rozświetlonego złotym blaskiem słońca i delikatnych fal bezkresnej wody. Sama nazwa – Ipanema – to nazwa znanej plaży w Rio de Jeneiro. Buty Ipanema, czyli klapki i japonki to jedna z najbardziej popularnych marek klapek i japonek. Ich propozycje są idealne na ciepłe i wakacyjne dni! Klienci doceniają markę przede wszystkim za wygodę, soczyste i miłe dla oka kolory oraz niebanalne motywy i wzory. Kolejnym atutem przemawiającym za obuwiem tej marki jest Gisele Bündchen. To właśnie ona zaprojektowała modele butów Ipanema.

BUTY IPANEMA 

Wystarczy założyć oryginalne klapki, modne koturny lub stylowe sandały, by przenieść się do ciepłych krajów. To chyba wystarczające argumenty. Jakie są buty Ipanema? Bardzo kolorowe! Wśród oferty obuwia Ipanema znajdziesz modele klasyczne,  jedno- lub dwukolorowe i przyozdobione w wzory. Motywy jakie znajdziesz na klapkach i japonkach są inspirowane Hawajami, Indiami czy stylem marynarskim. Ipanema oferuje również japonki w kobiece wzorki, czyli w kwiaty, przyozdobione kokardkami i eleganckimi paskami.

Nawet jeśli nie jesteś na urlopie możesz wysłać na niego swoje stopy, przyodziane w markowe buty Ipanema! Zapraszamy na zakupy!