Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Buty Emu Australia

Obuwie Emu Australia to australijska marka założona w 1994 roku, która szybko wtargnęła do świata mody. Andrew Raggat stworzył ją z myślą o zmęczonych wielogodzinnymi treningami... surferach. Buty Emu Australia miały chronić ich przed chłodem wody, zapewniać komfort oraz ciepło stóp. Projektanci Emu Australia przy tworzeniu butów inspirują się australijskimi krajobrazami. Prosty fason, bez zbędnych dodatków, wykonany z naturalnych materiałów o naturalnych kolorach, podbił świat ! Piękne botki i kozaki Emu

Obuwie Emu Australia - botki, kozaki

Do produkcji butów Emu Australia wykorzystuje się wełnę Merynosów - to krzyżówka owiec, które żyją jedynie w Australii. Ich wełna ma niezwykłe właściwości - przepuszcza powietrze, ale nie wpuszcza wilgoci do środka buta, tylko odprowadza ją na zewnątrz, dzięki czemu stopy się w nich nie pocą, a obuwie nie przemaka.
Buty Emu Australia, w tym kozaki lub botki idealnie sprawdzą się nie tylko podczas zimy, ale również w ciepłe dni będą utrzymywać optymalną temperaturę naszych stóp. W swojej kolekcji, marka oferuje nam buty damskie, męskie i dziecięce. Kozaki Emu Australia oraz ciepłe botki Emu Australia tej firmy  to absolutny hit na zimę! Modele dostępne w naszej ofercie są w 100% oryginalne. 

Buty Emu Australia 

zawładnęły światem mody. Noszą je gwiazdy i osoby publiczne.

Teraz także Ty możesz cieszyć się wygodą i komfortem, jakie zapewni to obuwie!