Obuwie Arka. - sklep z firmowym obuwiem

Historia rodzinnej firmy ARKA sięga aż roku 1927, kiedy to rozpoczęła się produkcja obuwia skórzanego. Buty były wówczas szyte ręcznie przez dziadka obecnego właściciela. Po wojnie produkować buty  rozpoczął syn dziadka i ojciec Michała Góralczyka. W przeciągu kilku lat po rozpoczęciu modernizacji ARKA z zakładu rzemieślniczego przekształciła się w fabrykę.

Buty markowe ARKA 

Obecnie na polskim rynku ARKA jest jednym z liderów we wprowadzaniu własnych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Przy produkcji butów, niezmiennie od trzech pokoleń, zawsze używają najlepszych, starannie wyselekcjonowanych skór naturalnych. Skupiają się także na trendach w świecie mody, ponieważ tworzą obuwie dla Pań wymagających nie tylko pod względem komfortu, ale także dla kobiet ceniących sobie styl i elegancję.

Odwiedź nasz sklep z butami online

Nasza oferta zawiera ciekawe propozycje na różne sezony. Damskie sandały, kobiece szpilki i eleganckie czółenka oraz zgrabne  balerinki i lordsy podkreślą kobiecość i nadadzą wizerunkowi zmysłowości. Natomiast na sezon jesienno -  zimowy polecamy stylowe botki oraz kozaki na wysokim obcasie i na płaskiej podeszwie.

Obuwie ARKA to propozycja warta rozważenia!