Wizytowe

Buty wizytowe męskie

powinien posiadać każdy elegancki mężczyzna. Bez względu na to, czy jesteś biznesmenem, studentem czy pracujesz fizycznie - w życiu pojawiają się takie okazje, kiedy trzeba założyć garnitur. Wtedy wizytowe eleganckie buty męskie dopełniają całości. Ekskluzywne buty męskie sprawiają, że każdy mężczyzna stanie się prawdziwym dżentelmenem. Buty męskie do garnituru powinny być staranie dobrane, po to aby współgrać z całością i być ozdobą, a nie elementem burzącym całość stylizacji.

Buty męskie do garnituru

Podstawowe buty męskie do garnituru to oxfordy, derby czy brogsy, a także i mokasyny. Najbardziej formalnymi butami do garnituru są oxfordy, nadają się one do noszenia podczas uroczystości. Derby to buty eleganckie męskie, mniej formalne od oxfordów, lecz świetnie sprawdzające się podczas uroczystości rodzinnych czy eleganckich wyjściach. Buty do garnituru różnią się od siebie szyciem, linią czy dziurkowaniem. Buty męskie wizytowe klasyczne sprawdzą się np. na ślub czy wesele. Na mniej formalne uroczystości można nieco zaszaleć z wyborem wizytowego obuwia, decydując się na inny kolor czy rodzaj.

Obuwie wizytowe męskie

Buty wizytowe męskie stworzone zostały właśnie z myślą o ważnych okazjach. Najczęściej jest to sznurowane obuwie przed kostkę, z lekko wywiniętym do góry noskiem i drobnym obcasem. Z butami wizytowymi z naszej bogatej oferty zawsze będziesz wyglądać z klasą.

Eleganckie półbuty męskie mogą przykuwać uwagę kolorem czy różnorodną fakturą skóry. Istnieje również kilka rodzajów przeszyć, po za tym eleganckie buty męskie mogą charakteryzować się użyciem kolorowych szwów. Dzięki nim można dobrać kolor szycia do koloru koszuli czy dodatków.

Eleganckie buty męskie

Buty męskie eleganckie to także lakierowane obuwie. Tego typu buty wizytowe pasuje najlepiej do czarnego smokingu. Do pracy, można postawić na większy luz, wybierając różne opcje kolorystyczne jak np. granatowe, szare, brązowe eleganckie buty męskie. Sklep z eleganckim obuwiem zaprasza. Wybierz buty męskie wizytowe